Szczepienia-niebezpieczne, ukrywane fakty

2006-01-01
2006-01-01
Łukasz Woźniak, Arkadiusz Woźniak
zdrowie medycyna szczepienia

Czytam wydanie drugie z 2019 roku. To świetnie opracowana książka pod względem merytorycznym; są bardzo dobrze przemyślane rozdziały, zwłaszcza ich kolejność. Niestety, rażą mnie tutaj błędy edytorskie. Lektura wymaga samodzielnego myślenia, zastanowienia się nad poruszanymi kwestiami, głównie obracającymi się wokół szczepień. Jestem niezwykle zachwycony tą książką! Bogata bibliografia. Przytaczane jest wiele cennych badań, wywiadów, wykresów, korelatywnych spostrzeżeń od myślących i odważnych lekarzy sprzeciwiających się dominacji fałszu farmaceutycznych firm i państwowych instytucji finansowanych przez farmaceutyczne podmioty rynku gospodarczego. Niektórzy lekarze kiedyś byli stanowczymi zwolennikami szczepionek, ale w wyniku własnych obserwacji pacjentów dochodzą do wniosku, że programy ochronne szczepień przynoszą dużo szkód, a nawet wielu niepotrzebnych (bo możliwych do uratowania) przypadków śmiertelnych. Ostatnio tak popularne i modne jest łączenie kilku szczepionek w jedną donację – to stwarza jeszcze większe zagrożenie dla zdrowia, jest jeszcze większe ryzyko powikłań chorobowych.

Publicznie prawie wcale nie słyszy się o zagrożeniach, więc społeczeństwo jest nieświadome negatywnych skutków szczepień. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego brak takich informacji wśród ludzi? Kto korzysta z takiego stanu tej sprawy? Jak duże pieniądze z tym się wiążą? Otóż głównym podmiotem zbijającym fortunę pieniężną są firmy farmaceutyczne, które z łatwością (za pomocą pieniędzy i kontaktów ze znaczącymi osobistościami) potrafią korumpować środowiska lekarskie i akademickie; a nieświadomi pacjenci oraz studenci przyjmują wiedzę (jedynie słuszną i "prawdziwą") pochodzącą od autorytetów naukowych. Działa system fizycznych "naczyń połączonych" i zarazem pogmatwanych w wyniku ciągle rozwijającej się inżynierii społecznej (niestety, niekorzystnej dla społeczeństwa, chociaż politycy przedstawiają to jako "czyste dobro").

Szczepionki są niebezpieczne, szczególnie dla dzieci i osób mających problem z odpornością organizmu. Obecne szczepionki zawierają modyfikanty genetyczne zmieniające komórki pacjenta. To wywołuje trudno uleczalne choroby, nowotwory. Oprócz tego od kiedy stosuje się leczenie antybiotykami zachorowalność na raka zwiększyła się dziesięciokrotnie. A "Miejscem najczęstszej akumulacji trujących substancji są stawy". Dzięki temu poszerza się krąg ludzi stale chorych, którzy potrzebują drogich terapii i leków w długiej perspektywie czasowej. Kto na tym perfidnym procederze najwięcej korzysta?

𝐏𝐑𝐈𝐌𝐔𝐌 𝐍𝐎𝐍 𝐍𝐎𝐂𝐄𝐑𝐄... 𝗿𝗮𝗰𝘇𝗲𝗷 „𝗤𝘂𝗶 𝗺𝗲𝗱𝗶𝗰𝗲 𝘃𝗶𝘃𝗶𝘁, 𝗺𝗶𝘀𝗲𝗿𝗲 𝘃𝗶𝘃𝗶𝘁” – „𝗞𝘁𝗼 ż𝘆𝗷𝗲 𝘄𝗲𝗱ł𝘂𝗴 𝘄𝘀𝗸𝗮𝘇𝗮ń 𝗹𝗲𝗸𝗮𝗿𝘇𝘆, 𝗺𝗮𝗿𝗻𝗶𝗲 ż𝘆𝗷𝗲”.
[...]
Teorie nauki muszą być oceniane na podstawie faktów i przyczyn, a nie poprzez dogmat.
Światowej sławy mikrobiolog prof. Rene
Dubos uznał, że spadek śmiertelności wynikającej z chorób zakaźnych :
(...)dla większości z nich zaczął się 100 lat temu i od tego czasu trwał stale, niezależnie od wprowadzenia specyficznych terapii. Efekt używania antybakteryjnych leków jest małą zmarszczką na wielkiej fali opadania śmiertelności spowodowanej zakaźnymi chorobami.

𝐙𝐀𝐑𝐀𝐁𝐈𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐍𝐀 𝐒𝐀𝐌𝐘𝐌 𝐒𝐓𝐑𝐀𝐂𝐇𝐔 𝐏𝐑𝐙𝐄𝐃 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐎𝐁Ą 𝐙𝐀𝐊𝐀Ź𝐍Ą !
Podsumowując i odnosząc się do książki "Globalny spisek Żywieniowy", bo dzięki niej trafiłam na tę książkę Ian Sinclaira: najlepszą szczepionką na choroby zakaźne jest odpowiednie odżywianie. Bo to właśnie 𝐏𝐎Ż𝐘𝐖𝐈𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐖𝐎𝐈𝐌 𝐀𝐍𝐓𝐘𝐁𝐈𝐎𝐓𝐘𝐊𝐈𝐄𝐌 , 𝐓𝐖𝐎𝐉Ą 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊Ą !
𝐎𝐂𝐙𝐘𝐖𝐈Ś𝐂𝐈𝐄, Ż𝐄 𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 !😉👍

[...]
Przed tym jak Edward Jenner wprowadził swoją szczepionkę przeciwko ospie (około 1800 roku),w Anglii współczynnik śmiertelności z powodu tej choroby zaczął spadać już 200
lat wcześniej i obniżył się z 500 do 200 na 100 tys. populacji. Do czasu kiedy zostały wprowadzone obowiązkowe szczepienia, czyli do 1852 roku, śmiertelność ta spadła jeszcze bardziej, bo aż do 40 osób na 100 tys. mieszkańców. Jest znamienne, że pomiędzy latami 1867 a 1889, w okresie rygorystycznie przestrzeganych obowiązkowych szczepień,
współczynnik śmiertelności wzrósł z 28 do 45 na każde 100. tys. osób.

________________
𝗗𝗟𝗔 𝗖𝗜𝗘𝗞𝗔𝗪𝗦𝗞𝗜𝗖𝗛 :
𝗜𝗮𝗻 𝗦𝗶𝗻𝗰𝗹𝗮𝗶𝗿 - Autor i międzynarodowy wykładowca oraz współpracownik PATHWAYS FOR FAMILY WELLNESS. Mieszka w małym miasteczku na wschodnim wybrzeżu Australii. Przez ostatnie 21 lat studiował i badał filozofię szczepień i zdrowia naturalnego. Napisał i opublikował trzy książki: Szczepienia Ukryte fakty (1992),Astmę można pokonać (1993) i Zdrowie to jedyna odporność (1995). Prowadził seminaria na te tematy w Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii i rzuca wyzwanie każdemu lekarzowi na świecie, aby publicznie debatował nad szczepieniami.
Życie Iana wydawało się zdominowane przez paradoksy. Był samotnikiem i głęboko kochał swoją przestrzeń domową, ale większość życia spędził podróżując, dryfując, rozmawiając z grupami, udzielając wywiadów itp. Podobnie, jego jasnoniebieskie oczy, promienna energia i energiczny reżim fitness przeczyły faktowi, że większość jego młodszych życie było pogrążone w chronicznym złym stanie zdrowia.
Zmarł 23 kwietnia 2007r.

Odnośnie aspektów prawnych - obowiązek szczepień jest tzw. obowiązkiem obywatelskim a nie obowiązkiem prawnym (co jest zasadniczą różnicą) !
Tę kwestię podnosi m.in. Pani prof. dr hab. Maria Dorota Majewska z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (od wielu lat zajmująca się problematyką szczepień; jeden z niewielu polskich naukowców wyrażający swoje obawy w tej materii).

Również co światlejsi prawnicy twierdzą, iż przymusowe szczepienie (czy też zmuszanie do szczepień poprzez np. straszenie Sanepidem) jest naruszeniem gwarantowanego Konstytucją RP z 1997 roku oraz Powszechną Deklaracją Praw Człowieka (1948) prawa do wolności i nietykalności cielesnej - każdy dorosły człowiek ma wolność wyboru (a za dziecko w pierwszej kolejności odpowiadają Rodzice i to oni podejmują decyzję).

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (fragmenty):

Art. 39. Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
Art. 41.1. Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą...
Art. 48.1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami...
Art. 54.1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Powszechna Deklaracja Praw Człowieka z 1948 r. (frag.) :

Art.3. Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby.

Światowej sławy mikrobiolog prof. Rene
Dubos uznał, że spadek śmiertelności wynikającej z chorób zakaźnych :
(...)dla większości z nich zaczął się 100 lat temu i od...

Świetna książka.
Co do samych szczepień to świetnie jest pokazane jak koncern farmaceutyczne okłamują studentów (czyli lekarzy) oraz zwykłych ludzi.
Dużo bardzo dobrych przykładów koszmaru szczepiennego.
Nie potrafię ocenić teorii dotyczących chorób w ogóle prezentowanych w drugiej części książki - interesował mnie głównie temat szczepień.

Świetna książka.
Dużo bardzo dobrych przykładów koszmaru szczepiennego.

Polecam każdemu. Szczególnie pracownikom służby zdrowia i rodzicom małych dzieci, które masowo poddaje się szczepieniom. Czy warto?

świetna. Polecam wszystkim myślącym! Wiele cennych informacji. Można ja przeczytać w sieci za free.

Polecam każdemu rodzicowi, który ma zamiar bezmyślnie udać się z dzieckiem na tzw "obowiązkowe szczepienia ochronne" i pozwolić wstrzyknąć mu chemiczny koktajl.

pozycja obowiązkowa dla każdego rodzica, tak zeby to co usłyszą w gabinecie lekarskim nie było jedyna słuszna prawda objawioną

Polecam! Niesamowita książka! Warto przeczytać! :)

Polecam! Niesamowita książka! Warto przeczytać! :)

• Zdrowie
  • Nauka