Ukryta strona dziejów. Masoneria i tajne sekty

Krótko - książka rewelacja! Świetnie udokumentowana i bardzo spójna. Książka według mnie obowiązkowa dla każdego, pozwala spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy - dlaczego dzieje się tak a nie inaczej? Przeczytaj a się dowiesz. Gorąco polecam.

Na wstępie kilka uwag:
- Zbigniew Brzeziński nie jest Żydem, co nie znaczy, że nie jest wysoko postawionym członkiem jakiejś z lóż odpowiedzialnym za procesy globalizacji.
- Józef Hoene-Wroński nie był masonem lecz bardziej antymasonem.
Te dwie drobne nieścisłości nie przekreślają jednak wartości działa jako całości, a zwróciłem pewnie na nie uwagę, gdyż dotyczą Polaków....

Wyczerpujące kompendium wiedzy nt. ,,ciemnej strony księżyca" organizacji życia publicznego we współczesnym świecie. Niniejsza pozycja to bardzo solidnie udokumentowana praca pod względem faktograficznym (bogata bibliografia, ponad 1480 przypisów oraz zdjęcia, schematy, skany wybranych dokumentów) obejmująca swoim zakresem zagadnienia ze sfer: polityki, gospodarki,...

• Chcę w prezencie
  • Historia
  • Polityka
  • Ekonomia
  • Literatura popularnonaukowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ukryta strona dziejów. Masoneria i tajne sekty