Ironizator

satyra
Martin Lechowicz
2013-11-02
2013-11-02
humor satyra ironia sarkazm opowiadania felietony dialogi

Spodziewałem się czegoś lepszego. W książce jest kilka tekstów naprawdę pomysłowych i zabawnych, kilka tak złych, że aż niesmacznych, ale większość jest po prostu nijaka. A szkoda, bo w wielu przypadkach pomysł na historię był bardzo ciekawy, tylko wykonanie już trochę na "odwal się".

Całkiem znośna satyra, choć (z doświadczenia w polecaniu) mało wciągająca dla ludzi bez sympatii do Martina.

Kierowana do ludzi, którym podobnie jak autorowi, nie po drodze z przestarzałymi zasadami, które nie umieją obronić się w dzisiejszym świecie.

• Kindle

Dodaj cytat z książki Ironizator