Przegląd Jezusów Polskich

wydano nakładem autora
2013-01-01
2013-01-01
Religia teologia Bóg jezus Biblia

Osobliwy, krótki zbiór felietonów autora z jego przemyśleniami o Bogu, o Jezusie, o życiu, o chrześcijaństwie i chrześcijanach. Dużo pola oddane jest analizie polskiego podwórka i wspomnianych wyżej tematów. Felietony mają formę satyry z przemyśleniami i morałami odautorskimi.

To oznacza jedno: kto zna styl autora (i lubi jego treści) przyjmie tę pozycję przyjemnie i...

Bardzo fajna książka :).Polecam :)

Ciekawa książka dla ludzi mających trochę dystansu do siebie i świata ;)

• Wiara
  • Przeczytane Do zdobycia