Szczytowe stany świadomości

Peak states of consciuousness
poradniki
Piotr Niedzielski, Anna Niedzielska
rozwój zmiana

Książka jest napisana dosc kosmicznym jezykiem, co nie znaczy ze niezrozumialym. Z jednej strony Grant za mało skupia się na WHH poświęcając uwagi innym technikom jak np biofeedback, z drugiej dobrze że opisał szczegółowo jak samemu wchodzić w proces Wewnętrznego Spokoju (uprzedzając jednak czytelnika o mozliwych skutkach ubocznych co również się chwali). Przyznam, że...

• Do kupienia
  • Rozwojowe
  • Generacje
  • Mindfulness/joga/medytacja

Dodaj cytat z książki Szczytowe stany świadomości