Wolf with Benefits

Shelly Laurenston Wydawnictwo: Brava Cykl: Pride (tom 8) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Brava
Pride (tom 8)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Przeczytałam tylko połowę, najgorsza książka ze wszystkich jakie czytałam tej autorki.
Taka ok, ale nie wciąga i główna bohaterka niezbyt porywająca.

Cóż mogę powiedzieć... Książki pani Laurenston zawsze czytam z przyjemnością. Mimo iż jest ich dużo, chyba wszystkie o zmiennokształtnych ja wciąż po nie sięgam. Jakieś czary czy coś. Niby nic specjalnego, schemat prawie ten sam wszędzie, ale wciąga.

• Fantastyka
  • 2014