Księga o pobożnym Wirazie czyli Pobożnego Wiraza wędrówka po niebie i piekle

Okładka książki Księga o pobożnym Wirazie czyli Pobożnego Wiraza wędrówka po niebie i piekle
autor nieznany Wydawnictwo: Armoryka Seria: Religijne Teksty Źródłowe religia
2008-01-01
2008-01-01
Andrzej Sarwa
zaratustrianizm Zaratustra mitologia Iran Arta Wirafa Arda Wiraz
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Razem z Wiramem wędrujemy po zaraturiańskich zaświatach co jest ciekawą podróżą, bo zaratusztrianizm jest jedną najstarszych religii monoteistycznych, która prawdopodobnie odcisnęła swoje piętno na chrześcijaństwie i islamie.

• Religioznawstwo, mistyka, psychodeliki
  • Chcę w prezencie
  • Mity, religie
  • 2014
  • Święte teksty i powiązane
  • Audiobooki
  • KDS
  • Literatura antyczna

Dodaj cytat z książki Księga o pobożnym Wirazie czyli Pobożnego Wiraza wędrówka po niebie i piekle