Jak kura zgubiła pióra. Szlaczki i znaczki

Joanna Krzyżanek Wydawnictwo: Debit literatura dziecięca
Debit
literatura dziecięca
2013-01-01

Pamiętacie jak pisałam Wam o pewnej bardzo sympatycznej książce, w której główną bohaterką była Kura Adela? Jeśli nie to zaglądnijcie TUTAJ, bo dzisiaj mam coś dla fanów tejże właśnie kurki :)

Tym razem nasza kura zabierze nas w świat szlaczków i znaczków. Tak jak w przypadku opowiadania, o którym wspominałam niedawno tak i tutaj skupimy się wyłącznie na literkach B, D,...

• Debit
  • Basia przeczytała z mamą
  • Dla Natusia
  • Rozpoczęty autor
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak kura zgubiła pióra. Szlaczki i znaczki