Nowe przygody Bolka i Lolka. Urodziny

Okładka książki Nowe przygody Bolka i Lolka. Urodziny Wojciech Bonowicz, Jerzy Illg, Rafał Kosik, Bronisław Maj, Anna Onichimowska, Leszek K. Talko, Marcin Wicha
Okładka książki Nowe przygody Bolka i Lolka. Urodziny
Wojciech BonowiczJerzy Illg Wydawnictwo: Znak literatura dziecięca
literatura dziecięca
Znak
2013-11-06
2013-11-06
9788324019922

Okładka książki Boże nawiedzenie Justyna Hankus, Rafał Kosik, Radek Rak, Wit Szostak
Boże nawiedzenie Justyna Hankus, Raf...
Okładka książki Ku gwiazdom. Antologia Polskiej Fantastyki Naukowej 2023 Tomek Bilski, Michał Cetnarowski, Andrzej Drzewiński, Łukasz Marek Fiema, Marta Gidyńska, Jacek Inglot, Rafał Kosik, Marta Magdalena Lasik, Jan Maszczyszyn, Radek Rak
Ku gwiazdom. A... Tomek Bilski, Micha...

Okładka książki Wierszyki domowe Joanna Rusinek, Michał Rusinek
Wierszyki domowe Joanna Rusinek, Mic...
Okładka książki Reksio. Wielka księga przygód Ewa Barska, Marek Głogowski, Anna Sójka
Reksio. Wielka... Ewa Barska, Marek G...
Okładka książki Potworak i inne ko(s)miczne opowieści Grzegorz Kasdepke, Daniel de Latour
Potworak i inn... Grzegorz Kasdepke, ...

Książka daje dzieciom bardzo złe wzorce. Uczy ich zabaw zapałkami, bawienia się piekarnikiem i wychodzenia z domu, kiedy piecze się ciasto, a gdy rodzice wracają, nawet nie tłumaczą chłopakom, że źle postąpili. Poza tym dziwnie się czyta Bolka i Lolka, którzy mają komórki... Moje dziecko, odkąd nieopatrznie mu przeczytałam tę książkę, ciągle prosi mnie o zapałki i chce coś podpalać, bo przecież Bolek i Lolek tak robili. A poza tym te opowiadania są po prostu nudne.

Świetna

Świetna

Jedna z lepszych, ciekawszych książek o Bolku i Lolku :)

Jedna z lepszych, ciekawszych książek o Bolku i Lolku :)

ha ha ha!

ha ha ha!

Super ! Mimo , że mam 11 lat zawsze przy Bolku i Lolku się uśmieje. To już moja druga książka o Bolku i Lolku. Najbardziej podobało mnie się określenie:
,, Bolek został nazwany Ronaldo ,
a Lolek Messi '' .
Jak powiedziałam o tym mamie to też się uśmiała .
Polecam ;)

,, Bolek został nazwany Ronaldo ,
a Lolek Messi '' .
Jak powiedziałam o tym mamie to też się uśmiała .
Polecam ;)

Jest to książka dla zdecydowanie starszych dzieci, ale nie wiem czy taki 12latek chciałby czytać Bolka i Lolka.

Polecam gorąco wszystkim dzieciom książka super napisana zabawnie.Polecam tę książkę nie tylko dzieciom ale i nam dorosłym na poprawę humoru oraz dla wszystkich tych którzy lubią postacie Bolka i Lolka jest super :D Mój synek ma 4 lata i uwielbia Bolka i Lolka ma wszystkie części i za każdym razem czeka na nowe części polecam gorąco jeszcze raz :D

Niestety nie nadaje do czytania dzieciom. Jeden z cytatów: "Messi dryblował tak, że można go było powstrzymać serią z kałacha" - dyskwalifikuję tę książkę. Tylko jedna historia spodobała się mi i mojemu dziecku.

Poprzednie części bardzo mi się podobały. Humorystyczne fajnie napisane, uśmialiśmy się. Z tą wiązałam duże nadzieje i się zawiodłam. Synek lubi, ale woli poprzednie części. Ilustracje Mamy, Taty, Dziadka jakoś nie pasują tu, a wujek Edward z drugiej części wygląda jak dozorca z tej. Poprzednie są dużo lepsze.

• Dla dzieci
  • Dziecięce