Ruth Field Wydawnictwo: Sphere Books poradniki
angielski
Sphere Books
poradniki
angielski

"Get Your Sh*t together" zakupiłam w dniu dzisiejszym i w dniu dzisiejszym skończyłam ją również czytać.
Mimo, że nie jestem fanką poradników to ciągle je kupuje, bo wierzę, że być może któryś sprosta moim oczekiwaniom czy będzie właśnie tym, czego aktualnie potrzebuje.
Ta pozycja należy do jednych z lepszych, którą miałam okazję przeczytać.
I wiecie co? Było tam idealnie...

"Weź się w garść!" często te zdanie nas przerasta, szczególnie wtedy kiedy jesteśmy w dołku i owa sentencja jest przez nas odbierana jak podanie brzytwy tonącemu.

Get Your Sh!t Together to nie jest książka o narzekaniu, o dziwnych filozofiach przepięknego życia. Jest dosadna i prawdziwa do bólu. To trochę jak kop w Twoją ...
Jeśli coś kuleje w Twoim życiu, nie ważne...

• Biznes/Psychologia
  • Po angielsku
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Get your sh!t together