Największy cud. Tajemnica Eucharystii w mistycznej wizji Cataliny Rivas

Okładka książki Największy cud. Tajemnica Eucharystii w mistycznej wizji Cataliny Rivas Catalina Rivas
Catalina Rivas Wydawnictwo: Wydawnictwo AA religia
religia
Il Miracolo dei Mracoli. La Santa Messa secondo l'esperienza mistica di Catalina
Wydawnictwo AA
2013-01-01
2013-01-01
Barbara Wójtowicz
objawienia

Książka ABSOLUTNIE wspaniała. Każda osoba wierząca, chodząca do kościoła powinnna ją koniecznie przeczytać. Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak kanon lektur katolika- wtedy ta książeczka powinna być tam ujęta. Przykre jest to ,że tak wielu z nas lekceważy msze i Eucharystię, nie wiedząc jak wspaniały to jest dar. Po przeczytaniu jej osiągnęłam ogromne pragnienie dzielenia się nią wśród znajomych i rodziny i na pewno podaruję ją kilku osobom - do czego zachęcam też was- bo cena około 6 zł nie jest wielkim wydatkiem- zwłaszcza patrząc na jej bogatą zawartość.
POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

Niesamowity zapis wizji Cataliny Rivas, która mogła zobaczyć jak naprawdę wygląda Msza Święta. Kiedy ja czytałam tę książkę to każdą kolejną Eucharystię przeżywałam lepiej i głębiej. To naprawdę wspaniałe jak bardzo nasz Pan jest dobry dając nam taki dar. Muszę przyznać, że boli mnie to jak wiele Mszy Świętych w swoim życiu zmarnowałam i jak bardzo nie zdawałam sobie sprawy, że to naprawdę jest najcudowniejszy z możliwych cudów. Ta książka otwiera oczy i może być wielką pomocą w odkrywaniu piękna Eucharystii.

To bardzo cieniutka i malutka książeczka. Raptem 60 stron przekazu z Nieba, jaki został objawiony mistyczce Catalinie Rivas. Książka opisuje jej doznania, wizje, przekazy związane z misterium mszy świętej. Jest dobrą poradą dla nas niedzielnych katolików, dla których msza stała się ryruałem czy tradycją i zapomnieliśmy o jej mistycznym/cudownym przekazie. Jestem pewien, że po lekturze z nowym zapałem i nnym nastawieniem będziecie brali udział w kolejnej mszy świętej!

Być może książka wywołałaby we mnie większe emocje i oceniłabym ją nawet wyżej, gdyby nie znany mi już prawie na pamięć, wielokrotnie oglądany spektakl, który powstał na jej podstawie. Mimo to, uważam, że naprawdę jest warta przeczytania.

• Religijne
  • Religia, teologia, filozofia...
  • Inne gatunki
  • 2015
  • Egzystencjalne

Catalina Rivas Największy cud. Tajemnica Eucharystii w mistycznej wizji Cataliny Rivas Zobacz więcej