Niesamowity dwór. Przygody Arsena Lupina

Maurice Leblanc Wydawnictwo: Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA kryminał, sensacja, thriller
1997-01-01
1933-01-01
Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA
kryminał, sensacja, thriller
1997-01-01

Urlop, deszcz, czytam to, co leży pod ręką. A leży między innymi to. Nazwisko autora obiło się kiedyś o uszy, nazwisko bohatera nawet bardziej, wiem, że staroć, wydaje mi się nawet, że jakiś klasyk. Urlop także od internetu, więc czy na pewno klasyk, tego nie sprawdzę, ale tak czy inaczej biorę się do uzupełniania zaległości.
Założenia w porządku, mamy czarującego...

Książka, od której zaczęła się moja przygoda z Panem Samochodzikiem. Czytałam ją niezliczoną ilość razy. To dzięki niej pokochałam pana Tomasza!

Mnie się ta książka absolutnie nie podoba!!!

Szkoda ze nie ma okladki bo jest ciekawa. To krotki lecz w dobrym starym stylu kryminal w ktorym Arsen Lupin rozwiaze zagadke pewnego morderstwa w dosc szybkim czasie.

• 2017
  • Dziecięce