Ta dziewczyna jest martwa

Okładka książki Ta dziewczyna jest martwa Colin Dexter
Okładka książki Ta dziewczyna jest martwa
Colin Dexter Wydawnictwo: Phantom Press Cykl: Inspektor Morse (tom 8) kryminał, sensacja, thriller
Inspektor Morse (tom 8)
The Wench is Dead
Phantom Press
1991-01-01
1991-01-01
1989-10-28
Wojsław Brydak

Polecam! Nieźle się uśmiałam. Szybko się czyta, koniec zaskakuje, choć nie tak bardzo, jak byśmy się spodziewali. Akcji jako takiej nie ma (rzecz dzieje się w szpitalu, gdzie główny bohater - inspektor policji - przy pomocy swojego podwładnego i młodej bibliotekarki rozwiązuje zagadkowe morderstwo z roku 1859),ale opowieść i tak wciąga. Dużo nie ma o czym pisać, bo jest to pozycja na dwa, góra trzy wieczory (mi zajęło to trochę dłużej - niestety obowiązki),więc za dużo bym zdradziła. Kto lubi kryminały opatrzone dużą dozą humoru będzie zadowolony!

• Thriller/sensacja/kryminał
  • 9o) 02. Luty
  • 8f) Domowa biblioteczka
  • ANG
  • Angielska
  • W oryginale/ po angielsku
  • 2010

Dodaj cytat z książki Ta dziewczyna jest martwa