Scherbenmond

niemiecki
script5 Verlag
fantastyka, fantasy, science fiction
niemiecki

Pierwszy tom tak bardzo mi się podobał, że musiałam poznać dalszy ciąg. Ponieważ jedyną opcją była wersja niemieckojęzyczna - kupiłam ją i zaczęłam tłumaczyć. Niestety utknęłam w 1/4... Chociaż też był dobry. Jeżeli ktoś miał by ochotę się w to pobawic - zapraszam. :)

• Czekam na polskie wydanie
  • Czekam na polskie wydanie
  • Niedokończone serie
  • Zaczęłam, ale coś nie zaiskrzyło...
  • Czekam na polską premierę
  • Umrę, jak nie przeczytam!
  • Chcę w prezencie
  • Czekam na polskie wydanie.

Dodaj cytat z książki Scherbenmond