Kup teraz - 1 oferta w cenie od 30.00 zł do 30.00 zł

Mumia przy rodzinnym stole. Mistrzowie psychoterapii i ich najbardziej niezwykłe przypadki

Jon CarlsonJeffrey A. Kottler Wydawnictwo: Paradygmat nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The mummy at the dining room table. Eminent therapists reveal their most unusual cases
Katarzyna Strzałkowska
Paradygmat
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Katarzyna Strzałkowska

Okładka książki Nabrani. Kłamstwa i oszustwa w psychoterapii Jon Carlson, Jeffrey A. Kottler
7,1
Nabrani. Kłams... Jon Carlson, Jeffre...
Okładka książki Nieudana terapia. Mistrzowie psychoterapii i ich największe porażki Jon Carlson, Jeffrey Kottler
6,2
Nieudana terap... Jon Carlson, Jeffre...

Niestety poniżej oczekiwań - trochę ciekawych opisów przypadków, ale spodziewałem się czegoś bardziej specjalistycznego ... Wartość dla psychologa co najwyżej mierna.

bardzo dobra. szybko się czyta. idealna dla psychologów.

Świetne, bogate i bardzo prawdziwe :) A najlepsze jest pokazanie, że nawet bardzo zawiłe problemy można rozwiązać - tylko trzeba znaleźć do nich klucz. A ten może mieć bardzo różny kształt.

• Psychoterapia
  • Depresja