Nordic walking. I o to chodzi!

Okładka książki Nordic walking. I o to chodzi!
Klaus Schwanbeck Wydawnictwo: Sensus sport
2013-05-13
Katarzyna Rojek
nordic walking

więcej Więcej

Książka fajnie przedstawia podstawy techniki nordic walkingu, zawiera też sporo ćwiczeń rozgrzewkowych, niemniej uważam, że nic nie zastąpi zajęć z kwalifikowanym instruktorem; niemiecki autor proponuje nawet specjalną dietę dla ćwiczących, lekka przesada.

• Przeczytane w 2014r.
  • E-book (pdf)
  • Poradnik
  • Sport
  • 07.Pdf+

Dodaj cytat z książki Nordic walking. I o to chodzi!