Mininawyki. Małymi krokami do sukcesu

poradnik rozwój mininawyk
poradniki
poradnik rozwój mininawyk

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra książka, mówiąca o tym w jaki prosty sposób wypracować sobie dobre nawyki. Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu.
"Podróż, która liczy tysiąc kilometrów, musi zacząć się od pierwszego kroku" POLECAM

Genialna książka na temat jak pokonać lenia, działa w odniesieniu do wszystkiego- czytania książek, skopania ogródka czy pomalowania pokoju :)

Fantastyczna pozycja. Prosta i szybka do połknięcia. Jedynym irytującym elementem było wspominanie "jednej pąpki dziennie"...dosłownie co chwilę - ale może ten efekt jest konieczny dla zrozumienia idei Mininawyków. W każdym razie bardzo good ta książeczka jest.

Strzał w dziesiątkę. Prosto i na temat. Łatwe do zrealizowania zmiany które maksymalnie mogą zmienić życie.

Skrócona wersja Slight Edge Jeffa Olsona.

Kilka ciekawych myśli niestety zamęczonych przez powtarzanie ich w kółko i zatopienie w morzu banału.

Małymi kroczkami ;) ...

Stephen Guise daje nam do ręki książeczkę ciekawą, dosyć rzeczową, broniącą się treścią i zawartością... i to nawet jeśli - nie bez podstaw - dałoby się autorowi zarzucić, że niczego odkrywczego na kolejnych stronach nie przedstawia. Może i nie... Widać tu jednak świeże spojrzenie na sprawę, a to już coś.

Mnóstwo poradników czy jakichkolwiek...

Bardzo inspirująca. Wdrażam moje mininawyki. Metoda działa :)
Szkoda, że (autor o tym uprzedza), mininawyki nie pomagają w pozbyciu się jakiegoś negatywnego nawyku (np. podjadania), a "jedynie" pomagają wprowadzić nowy, pozytywny nawyk do naszej codzienności. ALE ALE. Nie można mieć wszystkiego w jednej cienkiej, acz intrygującej książce :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Treść można by zmieścić w jednym artykule. Jeżeli ktoś interesuje się rozwojem osobistym, to książka nie wnosi nic nowego choć autor rozpaczliwie przekonuje że jest inaczej.

Świetna pozycja. Wysoką ocenę popieram tym, że jest to jedna z tych książek po przeczytaniu której mogę wykorzystać ciekawą technikę, która poprawi stan mojego ducha. Gorąco polecam!

• Audiobook
  • Rozwój