Mininawyki. Małymi krokami do sukcesu

2015-08-24
2015-08-24
poradnik rozwój mininawyk

więcej Więcej

Poczatek książki w jaki sposób autor doszedł do wartości mini nawyków bardzo wciągający i dobrze obrazujący co dają mini kroki.

Później już tylko gorzej. Sporo przykładów naukowych których osobiście nie lubię, ciągle odwoływanie sie do swojego zamiłowania do pisania było również męczące. Autor przez całą Książkę powtarzał niektóre myśli i przykłady aż do przesady. Książkę...

Autor opisuje w bardzo prosty sposób jak powtarzane drobne czynności potrafią zapoczątkować tzw. efekt kuli śnieżnej. Co prawda nie ma tutaj wysublimowanego słownictwa czy głębszej analizy naukowej wyjaśniającej obserwowane zjawisko, jednak być może właśnie ten styl pisma trafi do szerszego grona odbiorców. Jeśli chodzi o samą opisaną strategię, to po zapoznaniu się z...

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra książka, mówiąca o tym w jaki prosty sposób wypracować sobie dobre nawyki. Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu.
"Podróż, która liczy tysiąc kilometrów, musi zacząć się od pierwszego kroku" POLECAM

Genialna książka na temat jak pokonać lenia, działa w odniesieniu do wszystkiego- czytania książek, skopania ogródka czy pomalowania pokoju :)

Fantastyczna pozycja. Prosta i szybka do połknięcia. Jedynym irytującym elementem było wspominanie "jednej pąpki dziennie"...dosłownie co chwilę - ale może ten efekt jest konieczny dla zrozumienia idei Mininawyków. W każdym razie bardzo good ta książeczka jest.

Strzał w dziesiątkę. Prosto i na temat. Łatwe do zrealizowania zmiany które maksymalnie mogą zmienić życie.

Skrócona wersja Slight Edge Jeffa Olsona.

Kilka ciekawych myśli niestety zamęczonych przez powtarzanie ich w kółko i zatopienie w morzu banału.

Małymi kroczkami ;) ...

Stephen Guise daje nam do ręki książeczkę ciekawą, dosyć rzeczową, broniącą się treścią i zawartością... i to nawet jeśli - nie bez podstaw - dałoby się autorowi zarzucić, że niczego odkrywczego na kolejnych stronach nie przedstawia. Może i nie... Widać tu jednak świeże spojrzenie na sprawę, a to już coś.

Mnóstwo poradników czy jakichkolwiek...

Bardzo inspirująca. Wdrażam moje mininawyki. Metoda działa :)
Szkoda, że (autor o tym uprzedza), mininawyki nie pomagają w pozbyciu się jakiegoś negatywnego nawyku (np. podjadania), a "jedynie" pomagają wprowadzić nowy, pozytywny nawyk do naszej codzienności. ALE ALE. Nie można mieć wszystkiego w jednej cienkiej, acz intrygującej książce :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Audiobook
  • Rozwój osobisty