Pułapka na ktosia

Okładka książki Pułapka na ktosia Ewa Nowak, Joanna Rusinek
Okładka książki Pułapka na ktosia
Ewa NowakJoanna Rusinek Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Czytam Sobie. Poziom 3: Połykam Strony literatura dziecięca
literatura dziecięca
Czytam Sobie. Poziom 3: Połykam Strony
Egmont Polska
2012-01-01
2012-01-01
opowiadanie dziecięce polskie czytam sobie nauka czytania

Okładka książki Pokój NIEgościnny Grzegorz Kasdepke, Daniel de Latour
Pokój NIEgościnny Grzegorz Kasdepke, ...
Okładka książki Tadek i spółka Dorota Łoskot-Cichocka, Joanna Olech
Tadek i spółka Dorota Łoskot-Cicho...
Okładka książki Apollo 11. O pierwszej podróży na Księżyc Tomek Kozłowski, Ewa Nowak
Apollo 11. O p... Tomek Kozłowski, Ew...
Okładka książki Dobry pies Jola Richter-Magnuszewska, Rafał Witek
Dobry pies Jola Richter-Magnus...
Okładka książki Maja na tropie jaja Emilia Dziubak, Rafał Witek
Maja na tropie... Emilia Dziubak, Raf...
Okładka książki Syrop maga Abrakabry Anna Sędziwy, Wojciech Widłak
Syrop maga Abr... Anna Sędziwy, Wojci...

Prosta opowiastka w stylu amerykańskim o polskim zabarwieniu. Można poczuć klimat letniska w lesie nad jeziorem. Miejscami pojawia się zbyt wyrafinowane słownictwo jak na młody wiek bohaterów. Jak na książeczkę dla dzieci całkiem przyjemnie się czyta.

Niewiem jak myślą ini ale mi książka nie przypadła do gustu, ale ja tym słowem nie mówie że ona jest beznadziejna poprostu mi się tak bardzo nie spodobała .

Ale i tak polecam przeczytać.

Ale i tak polecam przeczytać.

podstępna mała, urocza kózka zjada różne rzeczy, czy dzieciom uda się ją nakryć na gorącym uczynku?

Bardzo wciągająca książka 👍🏻

Bardzo wciągająca książka 👍🏻

Oj syn uwielbia ta serię! Połyka książki nie strony ;)
Bardzo zadowolona jestem z tego wydawnictwa.
Zalety serii: świetne, wciągające historie, super ilustracje tu szkice ołówkiem, które są godne podziwu.
Poziom 3 charakteryzuje się 2500-2800 wyrazów w tekście, wyżycie wszystkich głosek, dłuższe i bardziej złożone zdania, alfabetyczny słownik trudnych wyrazów {wg zgodnych zaleceń metodyków} co dobrze działa na rozwój czytelnictwa, które zaobserwowałam u swojego synka (9 latka).

Zawartość słowniczka:
głusza, kłoda, niezidentyfikowany, przytaszczyć, stelaż, szuwary, tchórz.

POLECAM !

Oj syn uwielbia ta serię! Połyka książki nie strony ;)
Bardzo zadowolona jestem z tego wydawnictwa.

Z dużym zaciekawieniem przekładałam kartki czytając tę książkę... kto taki zjadł jabłka, slipy, szałas, kapelusz... potrafi trzymać w niepewności i rozbudzić wyobraźnię :) bardzo dobra

REWELACYJNA książka!Ten kto ją napisał to bardzo popieram rewelka! Co nie? A tak piękna książka ale, jedno co w niej mi się nie spodobało to zapach stron o których nawet nie wspomne

Ciekawa opowieść.

Ciekawa opowieść.

• 18. SERIE
  • 1) Egmont: Czytam sobie poziom 3
  • Dla A 💗 i N 💗
  • Ulubione książki Mai

Dodaj cytat z książki Pułapka na ktosia