Runy Hordów

Okładka książki Runy Hordów
Magdalena Salik Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza RUNA Cykl: Doliny Mroku (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Doliny Mroku (tom 2)
Agencja Wydawnicza RUNA
2011-12-30
2011-12-30

Lepsza niż pierwsza część, przeczytałam za pierwszym podejściem. Bohaterowie nabierają nieco charakteru, historia robi się ciekawsza. Nie jest to jednak książka, która na dłużej zapada w pamięć. Moim zdaniem głównym problemem są tu bohaterowie - ani Udul, ani Orin nie wzbudzają większych emocji, Newia denerwuje, pozostali niewiele wnoszą. Potencjał duży, efekt niestety przeciętny.

Dodaj cytat z książki Runy Hordów