Polskie skrzydła nad Francją

Okładka książki Polskie skrzydła nad Francją
Wacław Król Wydawnictwo: Książka i Wiedza Seria: Biblioteka Pamięci Pokoleń powieść historyczna
powieść historyczna
Biblioteka Pamięci Pokoleń
Książka i Wiedza
1986-08-01
1986-08-01
II wojna światowa

więcej Więcej

O działaniach Polaków nad Anglią jest sporo. Temat Francji jest, tak jakby z boku. Szkoda. Książka jest podzielona na trzy części: droga do Francji, działania wojenne i koniec wojny dla potomków Voltaira. Dziwi sprawne dostarczenie coraz to większej ilości różnych samolotów i chęć walki Francuzów do walki.

• Lotnictwo
  • Historia