Ksiądz Dyktator. Naród i religia w państwie słowackim w latach 1939-1945

Bartosz Bekier Wydawnictwo: Wydawnictwo ReVolta powieść historyczna
Wydawnictwo ReVolta
Słowacja Jozef Tiso Tiso republika słowacka ruch ludacki II wojna światowa kolaboracja faszyzm historia Słowacji
powieść historyczna
2019-01-01

Okładka książki Mieliśmy swój dom,w którym byliśmy szczęśliwi... Bartosz Bekier, Radosław Zenderowski
6,5
Mieliśmy swój ... Bartosz Bekier, Rad...
Okładka książki Przeciwko plutokracji. Doktryny, idee i konflikty zbrojne w publicystyce Xportalu Bartosz Bekier, Alexander Dugin
10,0
Przeciwko plut... Bartosz Bekier, Ale...