Roman Hrabar Wydawnictwo: Śląsk powieść historyczna
XX wiek lebensborn dzieci II wojna światowa dzieci polskie
powieść historyczna
832160370X
XX wiek lebensborn dzieci II wojna światowa dzieci polskie

Książka ta jest już dość stara, a w ciąż pozostaje jedną z niewielu pozycji zajmujących się problemem dzieci zgermanizowanych podczas wojny. Nie bez znaczenia na stylistykę i treść jest czas jej powstania. Jeśli ktoś chce poznać jedno z najbardziej zbrodniczych oblicz II wojny światowej, jest to z pewnością godna polecenia pozycja.

• 1. Nie ma
więcej mniej