Rodzina na Górnym Śląsku

Irena Bukowska-Floreńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
Socjologia rodzina
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Socjologia rodzina

Okładka książki Ciekawość świata, ludzi, kultury... Księga jubileuszowa ofiarowana Profesorowi Ryszardowi Kantorowi z okazji czterdziestolecia pracy naukowej Mirosław Boruta, Irena Bukowska-Floreńska, Iwona Butmanowicz-Dębicka, Jacek Dębicki, Róża Godula-Węcławowicz, Renata Hołda, Zenon Jasiński, Barbara Jedynak, Iwona Kabzińska, Janusz Kamocki, Grażyna Ewa Karpińska, Wiesława Korzeniowska, Ludwik Kozołub, Urszula Lehr, Tomasz Michalewski, Halina Mielicka-Pawłowska, Józef Misiek, Edward Nycz, Grzegorz Odoj, Tadeusz Paleczny, Grzegorz Pełczyński, Czesława Piecuch, Władysław Pilarczyk, Jadwiga Plucińska-Piksa, Andrzej Porębski, Anna Spiss, Magdalena Szalbot, Bogdan Szlachta, Anna Szyfer, Tadeusz M. Trajdos, Ryszard Zięzio
0,0
Ciekawość świa... Mirosław Boruta, Ir...