Trzy wesela

Lucy Gordon Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
HarperCollins
Lucy Gordon Trzy wesela marzenia bracia
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans
Lucy Gordon Trzy wesela marzenia bracia

Nawet jak na romans, książka jest zwyczajnie słaba. Autorka na siłę chciała wcisnąć trzy historie w jedną. Nie wyszło.

Na półkach: , , , ,

Trzech braci Rinucci dzieli wiele – przeszłość, charaktery i marzenia. Justin dopiero niedawno odnalazł we Włoszech biologiczną matkę i dwóch braci, ale nie jest do końca przekonany, czy takiej rodziny właśnie szukał. Primo i Luke od zawsze byli ze sobą skłóceni.
Wspaniała, wzruszająca historia powieści opowiadająca o trzech mężczyznach.
Bardzo dobrze stworzona książka,...

"Potrzebujemy takiego miejsca, gdzie moglibyśmy spotkać się z ukochaną osobą, którą straciliśmy. Po to są własnie groby."

"Czasem wydaje mi się, że już nic nie jestem w stanie bez ciebie zrobić. Trzymasz mnie przy życiu niczym mocna lina. I gdyby ta lina się zerwała, wpadłbym w jakąś czarną dziurę, z której nie ma wyjścia.
- (...) A więc to tak wyznał jej miłość. Zwykle...

"Trzy wesela" to, jak nam podpowiada tytuł, trzy historie o miłości. Historie trzech braci, którzy bardzo się od siebie różnią - zarówno charakterem jak i ... pochodzeniem, gdyż tylko jeden z nich jest rodzonym synem ich matki, na dodatek porzuconym (przymusowo) zaraz po urodzeniu. Z pozostałej dwójki starszy jest pasierbem Hope, a młodszy adoptowanym dzieckiem.

Stopień...

Lekka i przyjemna. Ładnie opowiedziana historia rozterek, miłości i przede wszystkim rodziny.

Bardzo fajnie napisane.

Lekka miła lektura na wakacje.

Trzech mężczyzn. Trzy kobiety. Trzy historie. I jeden wspólny łącznik - rodzina. Bracia Rinucci dzieli wiele - przeszłość, charaktery, marzenia i doświadczenia. Mają jedną matkę, choć tylko jednego z nich urodziła. A mimo tego, że są silni i mądrzy, to zawsze potrzebują choćby maleńkiej pomocy osoby trzeciej, by móc dokonać tego, o czym pragną. I właśnie tą osobą jest......

2093

Ot, szybkie czytadło do poduszki, ale czasem warto sięgnąć i po takiego "mózgotrzepa" ;)

• 2013
  • 2014
  • Harlequin
  • Biblioteka
  • 2018
  • Z biblioteki
  • Literatura obyczajowa

Dodaj cytat z książki Trzy wesela