Światła Paryża

Lucy Gordon Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Miss Prim and the billionaire
literatura obyczajowa, romans
Anna Bieńkowska
Harlequin Romans
romans literatura dla kobiet uczucia

Nie należę do fanek Lucy Gordon, a jej książki nie zachwycają mnie. Są zwyczajne, choć czasami fabuła może zaskoczyć, nie tylko w pozytywnym stopniu. Tę książeczkę dostałam w prezencie, ale sama od siebie raczej bym po nią nie sięgnęła. Nie można powiedzieć, że opowiadanie było beznadziejne, bo dało się go przeczytać, ale nie tak, by nie można było się oderwać.

Bohaterowie...

• Harlequin