Zakon Dobrego Imienia Pana

Novae Res
kryminał, sensacja, thriller
978-83-7722-501-1
Zakon

„Zakon Dobrego Imienia Pana”, to książka, która mnie „przywołała”, gdy pierwszy raz ujrzałam ją na stronie wydawnictwa. Opis interesujący i przykuwający uwagę.
Po przeczytaniu książki musiałam stwierdzić, że nie tego się spodziewałam. Czy treść mnie rozczarowała? Wręcz przeciwnie!
Allen Mironom to pseudonim literacki poety, pisarza i publicysty. Zajmuje się pracami nad...

Dodaj cytat z książki Zakon Dobrego Imienia Pana