Ósmy nawyk

2005-01-01
Robert Bartołd
nawyki poradniki

więcej Więcej

Książka o ważnych sprawach, jakim jest odkrywanie swojej misji życiowej. Autor nazywa to odkrywaniem swojego głosu. Jeśli znasz książkę Simona Sineka "Zaczynaj od Dlaczego", to tutaj znajdziesz uzupełnienie - to te dwie koncepcje wzajemnie się uzupełniają.

Polecam wszystkim, którzy dojrzeli do poszukiwania sensu i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym. Ważna pozycja...

Ciekawa książka. Jeśli interesuje Cię temat związany z rozwojem i moralnością to ją polecam.

Dla mnie ta książka jest "przepisaniem" fragmentów pozostałych książek autora i dodaniu troszkę od siebie, jednak dla mnie nie wniosła nic nowego.

Bardzo mi się dłużył ten audiobook. Przesłania były ciekawe i mądre (zwykle), ale obudowane były mnóstwem słów przez co często traciłam wątek. Polecam, ale wytrwałym.

Pozycję oceniłem na bardzo dobrą. Autor po utworzeniu swoich 7 nawyków, które zdefiniował w swojej wcześniejszej pozycji, prezentuje 8 nawyk, który na miarę dzisiejszych czasów w skuteczny sposób pozwala reagować na problemy zawodowe czy prywatne w naszym życiu. Myślę, że warto przeczytać książkę i zapoznać się dokładnie z 8 nawykiem.

Dość ciekawe przykłady, typowo "amerykański" styl, kilka rzeczy wynotowałem.. po prostu dobra :)

Misja, wartości, zasady. O tym jest ta książka.

Owszem, ksiazka jest rzeczywiscie powaznych rozmiarow. Warto przeczytac, gdyz jak wszystkie ksiazki Coveya interesuja sie nasza codziennoscia. ktora maja ambicje poprawic - z nami lub przeciwko nam.

Nie zrozumiałem o co w niej chodzi.

Opasła i chwilami trudna do przebrnięcia, ale bardzo podobały mi się przykłady z życia wzięte prezentowane przez autora.

• Audiobook
  • Audiobooki