Karuzela samobójczyń

Sharon Bolton Wydawnictwo: Amber Cykl: Lacey Flint (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Dead Scared
Lacey Flint (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Kabala
Samobójstwo Śledztwo Studenci Cambridge

Wspaniała zabawa emocjami czytelnika. Genialny psychodeliczny raj dla każdego pochłaniacza kryminałów.

To jest absolutnie najbardziej trzymająca w napięciu książka jaką w życiu czytałam!

Trzyma w napięciu.

Polecam. Dobry kryminał ;)

Najlepsza!

Po ostatnich, zgoła innych, lekturach poraziła mnie "sterylność"narracji Pani Bolton. Nie znajdziecie tu opisów krajobrazów czy życia wewnętrznego bohaterów. Akcja pędzi od pierwszej strony dzięki czemu miałam okazję przeżyć ponownie stan, w którym zapominam o podstawowych potrzebach (typu sen i jedzenie) byle tylko ukończyć lekturę. Uśmiecham się pod nosem bo całkowicie...

Naprawdę mocna książka.

Świetne.
Drugi tom z Lacey Flint i po raz drugi nie zawiodłam się. Świetny, choć mocno przerażający pomysł, ciekawi bohaterowie i obraz miasta, kilku społeczności lokalnych i zakończenie, które jak najbardziej skłania do przeczytania kolejnych tomów.
PO.LE.CAM! bardzo :)

Fajny utrzymany w mrocznym ponurym klimacie kryminał psychologiczny .

Jednym słowem super książka . Mogę szczerze powiedzieć że jeden z lepszych kryminałów z elementami thrillera jakie czytałam do tej pory .Akcja dzieje się praktycznie od pierwszych stron a im dalej tym bardziej nie możemy się od niej oderwać. Naprawdę polecam . To pierwsze moje spotkanie z tą autorką ale napewno nie ostatnie .

Dyskusje

2 453