Karuzela samobójczyń

Sharon Bolton Wydawnictwo: Amber Cykl: Lacey Flint (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Dead Scared
Agnieszka Kabala
Samobójstwo Śledztwo Studenci Cambridge
1964 ocen 298 opinii

1964 ocen

Książka niesamowicie wciąga, ale moim zdaniem było tu za dużo niespójności no i to zakończenie jest takie jakieś dziwne, tak się urywa dziwnie

Moim zdaniem najlepsza część z całej serii, byłam pochłonięta całą książką nie straciłam zainteresowania ani razu. Ciekawe sprawy morderstwa, interesująco przedstawione postacie i ich historie.

Książka wciąga od pierwszych stron, nie sposób się od niej oderwać. Duet Lacey i Joesbury bardzo polubiłam i nie mogę się doczekać ich dalszych losów.

Ależ to było dobre! Ta książka to z całą pewnością karuzela...emocjonalna karuzela. Polecam.

Obgryzłam paznokcie czytając tą książkę. Wciągająca i nieprzewidywalna. Na pewno sięgnę po kolejną część.

Zasługuje na to, żeby przeczytać ją jednym tchem. Fantastyczna. Jak zwykle u Bolton- przewodni problem społeczny, tym razem samobójstwa wśród młodych ludzi nie dających sobie rady z rzeczywistością. I w tym wszystkim Lacey, która również nie narzeka na brak problemów prywatnych. W dodatku nikomu nie może ufać, bo jak w życiu tak i w literaturze- wszyscy kłamią i wszyscy...

Lacey jest tajniaczką, nie była szkolona do tego, ale potrzebowali kobiety, która będzie młodo wyglądać i będzie mieć przeszłość. To, że ma nadal bliznę na nadgarstku po nożu wpływa na korzyść, ma również tajemnicę sprzed lat, która pomoże jej w akcji.

Ma jedno zadanie patrzeć, nie działać i udawać studentkę. Tak studentkę i to na uniwersytecie Cambridge. W ostatnich...

Sharon Bolton " Karuzela samobójczyń".
Cykl : Lacey Flint (tom 2).
Kryminał, sensacja, thriller.
Cambridge.

Cambridge to miasto pełne uczelni, studentów, rowerów, z piękną architekturą, tętniące życiem. Uwierzcie mi, wiem co mówię.

Tam właśnie autorka osadziła akcję drugiej części z serii.
Ponieważ w ostatnich latach zaobserwowano niepokojącą ilość samobójstw, Lacey ma...

Chociaż z początku była to rzeczywiście ekscytująca i trzymająca w napięciu lektura, im bliżej końca, tym gorzej. Z thrillera psychologicznego zmieniono fabułę w romantyczny wyciskacz łez w kostiumie policyjnym. Szkoda, bo zapowiadało się dużo lepiej. Sama końcówka nie jest w stanie mnie zmusić do rezygnacji z czytania kolejnych części, bo jednak była to przyjemna lektura.

Znakomity thriller psychologiczny. To jest moje pierwsze spotkanie z panią Bollton, ale napewno nie ostanie. Główna bohaterka Lacey bardzo mi się spodobała, jest osobą z problemami z którą łatwo można się utożsamiać. Książka napisana jest rewelacyjnie- znakomita narracja, wspaniały język pisarski i niestworzona historia która jednak ma racje bytu. Jedna gwiazdka mniej, bo...

Dyskusje

2 403