Karuzela samobójczyń

Sharon Bolton Wydawnictwo: Amber Cykl: Lacey Flint (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Dead Scared

2015 ocen

Karuzela Samobójczyń
Sharon Bolton
Amber

Lacy Flint to główna bohaterka cyklu stworzonego przez autorkę Sharon Bolton. Karuzela samobójczyń to druga część tego cyklu, która napisana na wysokim poziomie. Tym razem Lacy wciela się w postać młodej studentki a celem jej przemiany jest odkrycie, co jest przyczyną tak drastycznych metod odbierania sobie, swojego życia przez...

Początek mnie nie zachwycił. Jednak z czasem było coraz bardziej przejmująco. A koniec emocjonujący i niepewny. Szkoda, że ksiazka jest nierowna bo ocena byłaby wyższa. Sam motyw zbrodni za mało rozwinięty. Jeżeli chodzi o sprawców zbrodni to autorka mogła by się bardziej w nich zagłębić.

Bardzo oryginalny pomysł na fabułę

Pierwszy tom przygód Lacey Flint zwyczajnie połknęłam, dawno nie trafiłam na książkę, od której nie da się oderwać i to od pierwszej do ostatniej strony. Klasyczny przykład - środek nocy, a ja jeszcze tylko jeden rozdział ;) dlatego od razu sięgnęłam po drugi tom, niestety to już nie było to samo. Na początek pełna napięcia scena, a potem fatalny zabieg 3/10/20...

Książka niesamowicie wciąga, ale moim zdaniem było tu za dużo niespójności no i to zakończenie jest takie jakieś dziwne, tak się urywa dziwnie

Moim zdaniem najlepsza część z całej serii, byłam pochłonięta całą książką nie straciłam zainteresowania ani razu. Ciekawe sprawy morderstwa, interesująco przedstawione postacie i ich historie.

Książka wciąga od pierwszych stron, nie sposób się od niej oderwać. Duet Lacey i Joesbury bardzo polubiłam i nie mogę się doczekać ich dalszych losów.

Ależ to było dobre! Ta książka to z całą pewnością karuzela...emocjonalna karuzela. Polecam.

Obgryzłam paznokcie czytając tą książkę. Wciągająca i nieprzewidywalna. Na pewno sięgnę po kolejną część.

Zasługuje na to, żeby przeczytać ją jednym tchem. Fantastyczna. Jak zwykle u Bolton- przewodni problem społeczny, tym razem samobójstwa wśród młodych ludzi nie dających sobie rady z rzeczywistością. I w tym wszystkim Lacey, która również nie narzeka na brak problemów prywatnych. W dodatku nikomu nie może ufać, bo jak w życiu tak i w literaturze- wszyscy kłamią i wszyscy...

Dyskusje

2 467