Matka Sanepid

Aleksandra Michalak Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Relacja biografia, autobiografia, pamiętnik
Grupa Wydawnicza Relacja
matka macierzyństwo blog
biografia, autobiografia, pamiętnik
matka macierzyństwo blog

Ok, czasem treść mnie rozbawiła, ale i tak czułam się jakbym czytała blogowe wpisy niekoniecznie nawet powiązane ze sobą. Ot, coś z serii zabawnych ploteczek między mamusiami na internetowym forum - nic więcej. I do tego kompletnie nie rozumiem po co mnożyć byty, jeżeli wszystko i tak było już na blogu?

Uwielbiam Matkę Sanepid, kocham jej poczucie humoru i regularnie czytam jej bloga.

Ta książka to tylko namiastka tego co znajduje się na blogu

Polecam zapoznanie się z twórczością Matki właśnie poprzez blog

W książce wielokrotnie brakowało mi przycisku 'Lubię to" :D

Zabawna, słodko-gorzka odpowieść o macierzyństwie. Pełna ironii, czarnego humoru, w anegdotyczny sposób opowiada również o trudnych momentach z życia matki, o samotności, zmęczeniu i bezradności. Dla mnie taka narracja odczarowuje mit Matki Polski i pokazuje obraz o wiele bardziej autentyczny. Pomaga też z pogodą ducha zmierzyć się z trudnościami, które wpisane są w...

Oceniłam najwyżej jako arcydzieło i dla mnie jest arcydziełem. Czytałam nocami odciągając pokarm dla prawie 2 miesięcznego synusia i nie przysypiałam tylko cudownie się relaksowałam i nie raz śmiałam prawie w głos. Cudowna odskocznia od kieratu chociaż czytamy właśnie o takim kieracie. Gorąco polecam każdej mamie - szczególnie w pierwszych miesiącach po porodzie jako...

Dobra czy przeciętna? A niech ma, dobra! Chociaż opowieść przeciętna. Ot historyjki z życia wzięte jednej z matek-polek tego świata. Czytałam z lekkością i łatwością, przyjemnością także, kilka razy nawet śmiałam się na głos. Nie przepadam za opowieściami o innych dzieciach, chociaż czasem łączę się w bólu, mam podobnie ;) Anegdot ze swojego życia także mam sporo. I mimo,...

Bardzo zabawna, pełna ciętego dowcipu sytuacyjnego książka. Daje zupełnie inne spojrzenie na macierzyństwo. Czyta się szybko i rewelacyjnie. Polecam

Miłą odskocznia i ciekawe spojrzenie na macierzyństwo :) Lekka, łatwa i przyjemna!

Niedawno trafiła w moje ręce książka Aleksandry Michalak pt. „Matka Sanepid” nagrodzona Gryfem Literackim 2012. Początkowo był to blog, teraz przybrał formę pozycji książkowej, opisującej zmagania matki dwóch dziewczynek – trzyletniej Córki Pierwszej i młodszej Córki Drugiej i Nie Ostatniej. Czytając, czasami nie wiedziałam, czy śmiać się, czy płakać. Sarkastyczna i pełna...

Rewelacja!!!!!! odskocznia od złych myśli o dzieciach i o tym czy jestem dobrą matką :D
książka pełna humoru, i na pewno będę dalej obserwować ciąg dalszy autorki na blogu

Książkę przeczytałam w jeden wieczór - zabawna, dowcipna, ale i dająca do myślenia. Mam tylko jedno "ale" - większość tekstów już znałam z bloga, myślałam, że w książce znajdę coś więcej.
Książkę polecam więc wszystkim tym, którzy bloga jeszcze nie znają oraz tym którzy wolą czytać na papierze niż na komputerze :)

• 2018
  • Legimi