W kręgu astronomii

Stanisław R. Brzostkiewicz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia astronomia, astrofizyka
831007705X
Nasza Księgarnia
astronomia planety kosmos gwiazda kometa Słońce
astronomia, astrofizyka
831007705X
astronomia planety kosmos gwiazda kometa Słońce

Przyjemna, napisana dość przystępnym językiem pozycja o szeroko pojętej tematyce astronomicznej: od rozdziałów poświęconych gwiazdom, galaktykom i planetom, aż po rozważania na temat życia w kosmosie. Choć obecnie wiele informacji jest już nieaktualnych, warto do tej książki zajrzeć i uczynić sobie swoisty ,,wstęp do astronomii".

Dyskusje

• Astronomia
  • ZX.BB
  • #powiedzmy nauki ścisłe
  • Archiwum
  • XX.Astrofizyka
  • Do-czytania-nie-prze-czytania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W kręgu astronomii