Niebiańska miłość

Okładka książki Niebiańska miłość Layla Craven
Okładka książki Niebiańska miłość
Layla Craven Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Trylogia Anioła Miłości (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Trylogia Anioła Miłości (tom 1)
Self Publishing
2012-01-01
2012-01-01

1997

Milo się czytało i krótka ta historia plus za pomysł

Milo się czytało i krótka ta historia plus za pomysł

Przeczytałam chociaż już po pierwszej stronie dwa razy upewniłam się że to nie żart... Książka ma bardzo ciekawą tematykę i tylko temu przeczytałam ją do końca bo sposób w jaki jest napisana sugeruje że mamy styczność nie z 17stolatką ale max 15. Czyta się ciężko dopiero od dzikich magów jest lepiej tak w znacznym stopniu że nie można się oderwać :)
W rezultacie raczej nie polecam nikomu kto nie jest w naprawdę młodym wieku bo nawet mi wydało się to z początku kpiną autora.

W rezultacie raczej nie...

SZOK! Władca piekieł jest zdolny do uczuć, a do tego pokochał niezbyt urodziwą Jessice. Na pewno można powiedzieć, że książka jest nietypowa, ale za to fajna. Pierwsza część jest naprawdę fajna,ale druga jest przesadzona i nie przyjemna. Polecam przeczytanie pierwszej części. Oczywiście każdy ma swoje zdanie na temat książek ale druga część niszczy wszystkie przyjemne odczucia co do pierwszej książki. Miłej lektury :)

Książka nie porywa. Autorka lubi powtórzenia co męczy czytelnika. Dodatkowe 2 gwiazdki za zakończenie ;-)

Słabiutka. Kompletnie nie rozumiem jak ktokolwiek mógłby się zakochać w Jessice, ta dziewczyna nie ma żadnej osobowości.
Bardzo topornie napisane, język ubogi, styl i słownictwo czternastolatki. Pomysł nawet jakiś był, ale umiejętności zabrakło.

Gwiazdka tylko za Lucka chociaż spodziewałam się jego bardziej mrocznej natury. Książka nudna i wgl ten język jakby napisała ją 16 nastolatka. Wszystko banalne.

powiedzmy sobie prawdę, nie jest to książka szczególnie wysokich lotów. do tego ten początek taki dziecinny i przedstawienie bohaterki, powinno się zachęcać, a nie odpychać, ale cóż wola autora. ciekawie się dopiero robi, gdy do gry dołącza Lucyfer.

Szczerze, jest to chyba jedyna książka, którą "skończyłam" po pierwszych stronach. Nie mogłam jej po prostu czytać sama nie jestem pewna dlaczego, może chodziło o język jakim posługiwała się autorka? A może to główna bohaterka? Nie jestem pewna po prostu nie mogłam się zmusić. Możliwe, że spróbuję ponownie, lecz.. nie raczej tego nie zrobię. Skusił mnie opis i okładka, no ale cóż.

Cóż napisać...
Pomysł na historię nie najgorszy, choć mocno już oklepany.
Język w jakim została napisana książka pozostawia bardzo wiele do życzenia, nawet dla niewymagającego czytelnika.
Historia opowiedziana w dosyć ogólnikowy sposób, mocno okrojone dialogi - a w zasadzie ich brak - błyskawiczna akcja - chwilami niezrozumiała.
Autorka zbyt wiele chciała opowiedzieć na (uwaga!!!) 100 str, kazdej z 2 części opowieści.
Pomysł na główną bohaterkę nienajlepszy - średnio rozgarnięta, niezbyt ładna, pulchna, zupełnie bezosobowości.
W przypadku głównego bohatera, w pierwszej połowie książki trudno zorientować się kto nim jest.
Chcąc być uczciwą, książka nie nadaje się nawet na baaaardzo nudne popołudnie, ponieważ poprzez swoją prostotę jest wręcz irytująca.
Zakończenie, a w zasadzie jego brak - głóną rozgrywkę dwutomowej opowieści autorka zmieściła na ostatnich 3 stronach książki - nie powala.
Ja na pewno nie wrócę do tej pozycji.

Cóż napisać...
Pomysł na historię nie najgorszy, choć mocno już oklepany.
Autorka zbyt wiele chciała opowiedzieć na...

• Czytnik

Layla Craven Niebiańska miłość Zobacz więcej