Kup teraz - 10 ofert w cenie od 24.21 zł do 32.97 zł

Detektyw Blomkvist

Astrid Lindgren Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Detektyw Blomkvist (tom 1) literatura dziecięca
Mästerdetektiven Blomkvist
2009-12-31
1973-01-01
Data 1. wydania:
2005-09-17
Maria Olszańska
Nasza Księgarnia
Mästerdetektiven Blomkvist
Detektyw Blomkvist (tom 1)
literatura dziecięca
2009-12-31
Maria Olszańska

Kocham . Tu słuchałam audiobooka z wydawnictwa Pani Edyty Jungowskiej . Każdą książkę Astrid Lindgern i słuchałam i czytałam i kocham obie wersję . Ta to jedna z moich ulubionych . Fabyła SUPER , postacie SUPER , opisy SUPER . Polecam całą trylogię :*<3

jest bardzo ciekawa i chce ją przeczytać jeszcze raz

Na półkach: , , , ,

EDYTA JUNGOWSKA ZNOWU PRZENOSI MNIE W ŚWIAT DETEKTYWISTYCZNYCH PRZYGÓD KYLE'A, ANDERSA I EVY LOTTY😂🤗📖🎧🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️ POLECAM SERDECZNIE, ŚWIETNA AKCJA TRZYMAJĄCA W NAPIĘCIU DO OSTATNIEJ SEKUNDY.. JEST TO OCZYWIŚCIE ZASŁUGA CUDOWNEJ LEKTORKI🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️📖🎧🤗😂💞💚👏🏻👏🏻💜💖

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cóż tu dużo mówić... Książka tak samo cudowna jak pozostałe historie Astrid Lindgren.

Piękna klasyka. Warto!

Chociaż czytałam w dzieciństwie namiętnie, tej akurat nie.
Teraz w ramach spotkań z dzieciakami, wypadałoby znać książki do polecania.
Jako dorosła odbieram ją jako pouczający kryminał.
Oceny nie wystawiam. Nie nudzi, ale też nie zachwyca.
Zobaczymy jaki będzie odbiór dzieciaków.

Mój pierwszy w życiu kryminał i jednak z ukochanych książek z dzieciństwa.

Na początku ciekawie się zapowiadała, ale potem syn (7 lat) stwierdził, ze go nudzi.

Na półkach: , , , , ,

"Krew! Co do tego nie ma wątpliwości!
Przez szkło powiększające wpatrywał się w czerwoną plamkę. Potem przesunął fajkę w drugi kącik ust i westchnął. Rzeczywiście krew. Bo cóż innego można zobaczyć, kiedy się zatnie w palec? Ta plama powinna być rozstrzygającym dowodem, że sir Henry zgładził swą żonę, popełniając jeden z najohydniejszych mordów, jakie kiedykolwiek dane było...

Świetna książka dla dzieci.

• Dla dzieci
  • Dzieciństwo