Detektyw Blomkvist

Okładka książki Detektyw Blomkvist Astrid Lindgren
Okładka książki Detektyw Blomkvist
Astrid Lindgren Wydawnictwo: Jung-off-ska sp. k. Cykl: Detektyw Blomkvist (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Detektyw Blomkvist (tom 1)
Mästerdetektiven Blomkvist
Jung-off-ska sp. k.
2018-01-01
2018-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Z wielką chęcią co jakiś czas wracam do tej książki (chociaż pod postacią audiobooka). Mimo iż słuchałam już kilka razy, to za każdym razem emocje te same. Trudno się oderwać i wątek detektywistyczny jest po prostu idealny. Wszystko to poprzeplatane zabawnymi zdarzeniami i dialogami. 10/10 - nic dodać, nic ująć.

Przeczytaliśmy gdzieś 3 lat temu, teraz ponownie - świetny klimat, „legendarne” odzywki i inspiracja, gdzie dzieci tak pięknie potrafią się bawić (wojna róż, cyrk, zabawa w Indian). Do tego lekka i przyjemna zagadka, my uwielbiamy :)

Bardzo fajna książka.

Bardzo fajna książka.

To było super! Wprawdzie kilka wątków w dzisiejszych czasach brzmi trochę dziwnie, ale słuchało się (przesłuchała w audiobooku) wspaniale! Wątek kryminalny jest na tyle interesujący, że słuchałam z uśmiechem na twarzy. Świetna książka dla dzieci.

Zabawna lektura dla trochę starszych dzieci (seria jest rekomendowana dla dzieci około 9-12 lat) i dla ich rodziców oraz dla wszystkich wielbicieli Astrid Lindgren.

Przesłuchałam książkę w formie audiobooka i jestem zachwycona wykonaniem. Książka jest zagrana (a nie tylko przeczytana) przez panią Edytę Jungowską, a całości towarzyszy nastrojowa muzyka dopasowana do treści.

Przygoda detektywa Blomkvista też bardzo interesująca. Szybko można się domyślić, kto jest złoczyńcą, ale wątpię, by ktoś przewidział takie brawurowe zakończenie pełne zwrotów akcji.

jest bardzo ciekawa i chce ją przeczytać jeszcze raz

jest bardzo ciekawa i chce ją przeczytać jeszcze raz

EDYTA JUNGOWSKA ZNOWU PRZENOSI MNIE W ŚWIAT DETEKTYWISTYCZNYCH PRZYGÓD KYLE'A, ANDERSA I EVY LOTTY😂🤗📖🎧🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️ POLECAM SERDECZNIE, ŚWIETNA AKCJA TRZYMAJĄCA W NAPIĘCIU DO OSTATNIEJ SEKUNDY.. JEST TO OCZYWIŚCIE ZASŁUGA CUDOWNEJ LEKTORKI🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️📖🎧🤗😂💞💚👏🏻👏🏻💜💖

Cóż tu dużo mówić... Książka tak samo cudowna jak pozostałe historie Astrid Lindgren.

Piękna klasyka. Warto!

Piękna klasyka. Warto!

Chociaż czytałam w dzieciństwie namiętnie, tej akurat nie.
Teraz w ramach spotkań z dzieciakami, wypadałoby znać książki do polecania.
Jako dorosła odbieram ją jako pouczający kryminał.
Oceny nie wystawiam. Nie nudzi, ale też nie zachwyca.
Zobaczymy jaki będzie odbiór dzieciaków.

Chociaż czytałam w dzieciństwie namiętnie, tej akurat nie.
Teraz w ramach spotkań z dzieciakami, wypadałoby znać książki do polecania.
Jako dorosła odbieram ją jako pouczający kryminał.
Oceny nie wystawiam. Nie nudzi, ale też nie zachwyca.
Zobaczymy jaki będzie odbiór dzieciaków.

• Dla dzieci
  • Dzieciństwo