Odkrywam macierzyństwo. Ciąża, poród, połóg w zgodzie z naturą

Preeti Agrawal Wydawnictwo: Arboretum poradniki
836001129X
Arboretum
poradniki
836001129X

Bardzo rzeczowe i naturalne podejście do porodu. Nastawia pozytywnie i pomaga uwierzyć w swoją wewnętrzną siłę.

Dobra pozycja dla osób, które już wcześniej czytały rzetelny poradnik z zakresu ciąży, porodu, połogu. Wiele interesujących informacji nt naturalnego przygotowania do porodu. Zdecydowanie odradzam jako pierwszą lekturę ponieważ z braku wiedzy można naciąć się na nieaktualne zalecenia lub błędy.

1. 'Odkrywam macierzyństwo' dr Preeti Agrawal - Jeśli chodzi o opinię na temat tej książki mam duży problem. Z jednej strony pomocna, opisuje poród naturalny, pokazuje naturalne sposoby radzenia sobie z bólem (zioła,masaże,akupunkturę). Skupia się na pozytywnych stronach macierzyństwa, przedstawia świadectwa kobiet po porodzie naturalnym, które przeżyły go w sposób duchowy,...

...pewne rzeczy powinny być karalne. Szerzenie bzdur w sprawie zdrowia, na ten przykład. Książka, jako dopełnienie tzw. "naukowych" "wykładów", które miałem przyjemność, jest wisienką na torcie cynizmu.

Pamiętam wspaniałe, pełne ciepła i zrozumienia kobiecych potrzeb, wywiady z autorką na łamach prasy, dlatego sięgnęłam po tę książkę. Niestety lektura bardzo mnie rozczarowała. Nie mogłam uwierzyć, że książkę tę napisała dyplomowana ginekolożka, gdyż krytykowana jest w niej przede wszystkie współczesna medycyna, w tym badania stanu zdrowia płodu. Porady praktyczne dotyczą...

Bardzo wiele przydatnych informacji, wiele interesujących faktów.

Bardzo przydatna książka. Dobrze przygotowuje do porodu, macierzyństwa. Polecam.

Polecam przyszłym mamom.
Książka ta otworzyła mi oczy na wiele utartych i niby oczywistych kwestii dotyczących głównie porodu i opieki nad niemowlęciem.

Świetny poradnik dla każdej przyszłej mamy - jak w sposób humanitarny i zgodny z naturą podejść do ciąży, porodu i opieki nad maluszkiem. Polecam!

Zaglądam do książki często, bardzo wiele praktycznych i prostych porad,nie tylko na czas ciąży.

• Chcę w prezencie
  • Położnictwo