Shadows

Ilsa J. Bick Wydawnictwo: Egmont USA Cykl: Ashes (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Egmont USA
Shadows Ilsa Bick
Ashes (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Shadows Ilsa Bick

Nie oceniam, bo nie dokończyłam. Dotarłam do 140 strony i uznałam, że nie mam ochoty brnąć dalej. Fabuła poszła w jakimś dziwnym kierunku, który w ogóle mnie nie zainteresował. Ani śledzenie historii Chrisa, ani Petera mi nie sprawiło przyjemności, Alex znika po pierwszej dziwnej scenie... no i jakoś tak. Szkoda czasu na średnie książki.

Po pierwszej części po prostu musiałem kontynuować cykl, bez znaczenia że po angielsku. Szkoda, że nie ma polskiej edycji bo na pewno więcej osób by sięgnęło po książkę.

Na półkach: , , , , , ,

Podobnie jak poprzednia część nie jest to książka dla młodszych czytelników, czy osób wrażliwych i o słabych nerwach. Powieść ta jest po prostu brutalna, ale zarazem wciągająca.

Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z czytaniem w obcym języku, mogą mieć problemy z tą książką. Dość dużo w niej trudnych wyrazów, nazw broni, które ciężko przetłumaczyć, więc tym...

I oczywiście nie ma szans na przeczytanie książki po polsku. Oczywiście pierwsza część została wydana przez moje ukochane wydawnictwo... Dla nich to norma.

Na półkach: , , , ,

Alex przetrwała koniec świata i spotkała na swojej drodze młodego żołnierza – Toma. By uratować jego życie udaje się do pewnej wioski po pomoc, lecz gdy wraca po niego, jego już tam nie ma. Dziewczyna myśli, że chłopak nie żyje więc postanawia zostać w Rule. Lecz czy jest tam bezpieczniej niż w lasach pełnych Odmienionych? Alex ucieka stamtąd i odkrywa przerażającą prawdę o...

Dyskusje

• ENG