Monsters

Ilsa J. Bick Wydawnictwo: Egmont USA Cykl: Ashes (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Egmont USA
Ashes (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Ostatnia cześć trylogii bardzo ciekawa i zaskakująca, jednak piersza książka była nalepsza

Na półkach: , , , , , , ,

Książkę te czytało mi się dość ciężko, szczególnie, ze nie jest ona wydana w Polsce, a jest naprawdę długa.
Im dalej w las tym coraz bardziej wszystko mi się mieszało. Po prostu było tego za dużo.
Bardzo podobało mi się to, że zdecydowanie więcej było tutaj Alex, Toma a przede wszystkim Ellie. W końcu dowiadujemy się co się z nią stało.
Była to brutalna książka, przyznaję....

Dyskusje

• Czekam na tłumaczenie