Kup teraz - 6 ofert w cenie od 17.80 zł do 22.47 zł

literatura piękna
2012-10-03
Mira Czarnecka
komedia miłość Jeden dzień

Bardzo ciekawa oraz wzruszająca książka. Bardzo przyjemnie mi się czytało. Książka zrobiła na mnie wielkie wrażenie.
Polecam

Przeciętna. Raczej dla nastolatków

Lekka, bardzo zabawna książka, którą czyta się jednym tchem mimo sporej objętości. Mimo wszystko nie zapada jednak w pamięć. Idealna na długie wieczory.

Książka przewidywalna, troche przydługa, śmieszna ledwie albo wcale. Główny bohater irytuje swoim zachowaniem

Może jakbym czytała tę książkę 10 lat temu byłabym zachwycona, ale teraz po prostu się wynudziłam.
Uwielbiam "jeden dzień" i wzruszam się przy nim.
I zgodnie z tym "dobry początek" miał mnie rozbawić. Nie było tak,
Może za dużo oczekiwałam, bo okazało się to ciężkim do przebrnięcia rozczarowaniem.

Czytając/słuchając od razu wyczuwa się pochodzenie pisarza i to nie dlatego, że cała rzecz dzieje się w Anglii, ale po typowym, pełnym sarkazmu humorem angielskim.
Jakie perypetie nie tylko miłosne może przechodzić 18-latek, jakie wydumane problemy można w tym wieku sobie stwarzać, to wszyscy pamiętamy, gdy tylko "sięgniemy pamięcią". Znakomita lekka lektura dla nastolatków...

Sięgnęłam po tę książkę zachęcona perspektywą uśmiechu, ale im byłam bliżej końca książki, tym perspektywa uśmiechu coraz bardziej się oddalała. Cóż, nie znalazłam w niej zabawnych sytuacji ani dialogów. Może nie ten przedział wiekowy lub nie to poczucie humoru. Nie jest to oczywiście wadą książki, okazała się bardzo ciekawa. Widzę w niej zagubionych, młodych ludzi,...

Odpowiednia na nudne wieczory, całkiem zabawna acz nie najwyższych lotów.

Oj nie rozśmieszyła mnie wcale...:/

Całkiem przyjemna historia chociaż w pewnym momencie zrobiła sie taka hmm przewidywalna.

• 2013
  • Chcę w prezencie