Proroctwo Krwi

Okładka książki Proroctwo Krwi Alyxandra Harvey
Okładka książki Proroctwo Krwi
Alyxandra Harvey Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Kroniki rodu Drake'ów (tom 6) fantasy, science fiction
Kroniki rodu Drake'ów (tom 6)
Blood Prophecy
Akapit Press
2013-01-08
2013-01-08
Polski
wampiry rodzina drake

Wytrwałam do końca książki, pewne momenty mi się podobały, inne bardzo mi się dłużyły. Książki dzielę na takie, które jeszcze będę chciała przeczytać lub nie...:) Wiem na pewno, że nie sięgnę po tę serię drugi raz. Za bardzo się wynudziłam i chciałam po prostu dotrwać do końca. Jednak jest ona chyba dla młodszych czytelników niż ja :) Jednak jeżeli kochacie wampiry i walki to ta pozycja może się Wam spodobać.

Finał zostawia pewnego rodzaju niedosyt, jakby zamknięto to wszystko na szybko - ale jednocześnie jak zawsze czytało się po prostu przyjemnie. Czuć, że zostało to napisane te dziesięć lat temu, ale jak ktoś kochał tamte paranormale, to przy tym można się poczuć tak nostalgicznie!

56str

56str

Na półkach: , , , , , , , ,

Świetna część! Od razu się w niej zatraciłam. I była też moja ulubiona Lucy, którą tak uwielbiam.
Cała książka trzymała w napięciu, momentami rozśmieszała, ale końcówka była tak napięta, że przeszła samą siebie. Wszystko się wyjaśnia, i aż chce się powiedzieć żyli długo i szczęśliwie, ale po takich starciach, emocjach i rozlewach krwi na pewno przez jakiś czas będą musieli do siebie dojść.
Bardzo zaskoczył mnie dodatek, gdyż sądziłam, iż jest na końcu, po epilogu będzie to historia Sky i Duncan'a po zakończeniu wojny, a tu taka niespodzianka ... Mogli to wcisnąć wcześniej między te wydarzenia.
Gorąco polecam ! ! !

Dupy nie urywa. Poprzednie części lepsze.

Dupy nie urywa. Poprzednie części lepsze.

Książka świetna polecam! :) wiem, że dużo ludzi ją szuka. Myślcie sobie co chcecie, ja chce wam pomóc dlatego daje link do mojego chomika i tak ona jest :) http://chomikuj.pl/BeMoreHappyxd/Ksi*c4*85*c5*bcki/Kroniki+rodu+drake+6

Och, już tęsknię za braćmi Drake :(

Och, już tęsknię za braćmi Drake :(