Czytamy w oryginale. Wielkie powieści 1

praca zbiorowa Wydawnictwo: Global Metro Sp. z o.o. literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
Global Metro Sp. z o.o.
angielski Robinson Crusoe Tajemniczy ogród Przygody Tomka Sawyera Przygody Sherlocka Holmesa Alicja w krainie czarów
literatura piękna
angielski

Czytamy w oryginale wielkie powieści, to adaptacje klasycznych powieści, skrócone i przetworzone, aby dostosować treść do potrzeb i wymagań osób uczących się języka angielskiego. Tom pierwszy zawiera ich pięć: Robinson Crusoe (Przypadki Robinsona Kruzoe), The Secret Garden (Tajemniczy ogród), The Adventures of Tom Sawyer (Przygody Tomka Sawyera), The Adventures of Sherlock...

Po angielsku :)
Jakby nie patrzeć poznaję inne książki w kapsułce, a przy tym "improve my english skills" :P :-)

W życiu każdego człowieka przychodzi moment na sprawdzenie wszystkiego tego, czego się nauczyliśmy. Właśnie dlatego zapragnęłam sprawdzić, jak dobrze potrafię posługiwać się najpopularniejszym na ten czas językiem świata - angielskim. By się zbyt nie stępić na dobry początek poszukałam książki po angielsku z poziomem średniozaawansowanym. Znalazłam!

"Czytamy w oryginale -...

• Chcę w prezencie
  • 2015