Honor i Ojczyzna - Bohaterskie czyny Polaków w czasie II wojny światowej

Okładka książki Honor i Ojczyzna - Bohaterskie czyny Polaków w czasie II wojny światowej Mariusz Machynia, Roman Marcinek, Mariusz Skotnicki
Mariusz MachyniaRoman Marcinek Wydawnictwo: Wydawnictwo Ryszard Kluszczyński historia
historia
Wydawnictwo Ryszard Kluszczyński
2005-01-01
2005-01-01

Zbiór zwięzłych opisów bohaterstwa Polaków w wydarzeniach z II Wojny Światowej

Zbiór zwięzłych opisów bohaterstwa Polaków w wydarzeniach z II Wojny Światowej

Krótki ale treściwy przegląd wysiłku zbrojnego Polaków podczas II wojny światowej. Niektóre czyny już mocno zapomniane. Zawsze warto odświeżyć młodym pokoleniom to co dla nas wydaje się oczywiste.

• Historyczne
  • POSIADAM
  • Petofiego
  • II Wojna Światowa
  • Historia i polityka

Dodaj cytat z książki Honor i Ojczyzna - Bohaterskie czyny Polaków w czasie II wojny światowej