Rozwój erotyczny

Andrzej Lucjan JaczewskiIrena Obuchowska Wydawnictwo: Żak nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2003-01-01
1992-01-01
83-88149-90-3
Żak
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2003-01-01
83-88149-90-3

Książka dobrze napisana, uwzględnia wiele rzeczy, razem z informacjami historycznymi. Rozumiem, że to wydanie ma już swój czas i przez to niestety część informacji jest nieaktualnych - np. homoseksualizm jest aktualnie uważany za równoprawną orientację, a nie jako nieprawidłowość. Ale ogólnie książka rzetelnie oddaje informacje, jest przejrzysta.

Jasno, klarownie, a przede wszystkim rzetelnie i dostępnie. Wzór i klasyk.

• Studia (często fragmenty)
  • Do magisterki - zdobyte :)
  • Pedagogika
  • 2012
  • Nauka [i książki popularnonaukowe]
  • Hmmm...

Dodaj cytat z książki Rozwój erotyczny