Piramida śmierci

Okładka książki Piramida śmierci
Małgorzata Kochanowicz Wydawnictwo: Videograf Seria: Seria z kobrą kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Seria z kobrą
Videograf
2012-01-01
2012-01-01
powieść kryminalna kryminał

więcej Więcej

Litości! Ziewanie też męczy!

Pomysł ciekawy, zaczęło się też ciekawie, ale potem moje zainteresowanie zaczęło stopniowo spadać. Stało się tak z powodu sztucznych dialogów oraz braku nakreślenia tła wydarzeń. Zniechęciło mnie też za dużo morderstw jak na jeden kryminał oraz zakończenie, w którym brak rozwiązania zagadki kto zabił Babicza

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czym różni się chciwość od chęci zysku? Ile warci są ludzie w świecie wielkich finansów? Tyle ile przynoszą zysków? A co gdy zaczynają generować straty? Jak w takim momencie podsumować ich? Od sukcesu do porażki jest tylko czasem jeden krok, kilka poleceń, naciśnięty enter na klawiaturze i po prostu łut szczęścia. Gdy rozgrywka toczy się o wysokie stawki każda decyzja jest...

• Beletrystyka
  • Kryminał