Hanna Krall

biografia esej Hanna Krall
popularnonaukowa
83-7120-890-1
biografia esej Hanna Krall

Książka wydana w serii "Czytani dzisiaj" zainteresowała mnie, ponieważ znam książki Hanny Krall, a niedawno brałam udział w dwóch spotkaniach z Wiesławem Kotem. Barwne opowieści Kota o "Panu Tadeuszu" i o najważniejszych scenach polskiego filmu zachęciły mnie do sięgnięcia po tę niewielką książeczkę.

Autor we wprowadzeniu przybliża sylwetkę znanej reportażystki, potem w...

• 1. Filia 10
  • Chcę w prezencie