Hanna Krall

Okładka książki Hanna Krall
Wiesław Kot Wydawnictwo: Rebis Seria: Czytani Dzisiaj językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Czytani Dzisiaj
Rebis
2000-01-01
2000-01-01
8371208901
biografia esej Hanna Krall

Książka wydana w serii "Czytani dzisiaj" zainteresowała mnie, ponieważ znam książki Hanny Krall, a niedawno brałam udział w dwóch spotkaniach z Wiesławem Kotem. Barwne opowieści Kota o "Panu Tadeuszu" i o najważniejszych scenach polskiego filmu zachęciły mnie do sięgnięcia po tę niewielką książeczkę.

Autor we wprowadzeniu przybliża sylwetkę znanej reportażystki, potem w...

Dodaj cytat z książki Hanna Krall