Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów

Ulf Stark Wydawnictwo: Zakamarki literatura dziecięca
Agnieszka Stróżyk
poezja dziecięca szwedzka ciało

Okładka książki Tej nocy Miś chce być duży Ulf Stark, Charlotte Ramel
7,0
Tej nocy Miś c... Ulf Stark, Charlott...
Okładka książki Siostrzyczka Ulf Stark, Charlotte Ramel
6,7
Siostrzyczka Ulf Stark, Charlott...
Okładka książki Chłopiec, dziewczynka i mur Ulf Stark, Anna Höglund
7,3
Chłopiec, dzie... Ulf Stark, Anna Hög...
Okładka książki Niezwykła podróż Pandy Ulf Stark, Sophie Holmqvist
5,7
Niezwykła podr... Ulf Stark, Sophie H...

Rewelacyjne wierszyki. Nigdy nie byłam fanką poezji - bo chyba można tak to nazwać - ale te są rewelacyjne.

Cynamon i Trusia – wierszyki od stóp do głów (czyli co, do czego i po co)

Wyjaśnić, dlaczego istniejmy, co znaczy miłość, i do czego TO wszystko zmierza potrafi każdy, ale spróbujcie odpowiedzieć dziecku na pytanie „po co jest pępek?” i to w sposób rymowany. W razie jakbyście mieli z tym kłopot – ta książka jest idealnym rozwiązaniem.

Jeżeli autor od dziecka miał wpajane...

Na półkach: , , , ,

Dla dzieci 3+

nam tez najbardziej podobał sie wiersz o pupie ;-D

7 * dałam ze względu na ilustracje. Bo przekład faktycznie niestety nie do końca sie udał. A szkoda, bo pomysł świetny.

Idealne do zapoznawania z częściami ciała. Ładnie wydana, prosta w formie, przez co przyciągająca nawet uwagę Maluszka. Do tego zabawna. Zdecydowanie godna polecenia!

Świetne wierszyki dla malucha! Śmieszne krótkie wierszyki o częściach ciała (najlepsze moim zdaniem o pupie i stopie). Książeczka ładnie wydana, kolorowa w twardej oprawie. Minusem jest cena za te 13 krótkich wierszyków oraz to że niektóre wierszyki wydają się jakieś niedopracowane, bez rymu (zapewne kwestia tłumaczenia)

Piękne wydanie, kolorowe duże ilustracje. Gorzej z przekładem. Wierszyki takie sobie. Do wierszyków dla dzieci takich naszych polskich autorów jak np. Michał Rusinek czy Agnieszka Frączek się nie umywają.

Wesołe wierszyki o częściach ciała,pozwolą maluchowi poszerzyć zasób słownictwa,a i starsze dziecko będzie się przy nich dobrze bawiło.Plusem są duże,wyraźne ilustracje,ogólnie książka bardzo lubiana przez starszego.

Bardzo zabawna książka przedstawiająca w ciekawy sposób części ciała :D

Wierszyk o pupie - majstersztyk :)

Dla dzieci - bardzo dobra pozycja. Z humorem, bez zadęcia, o sprawach podstawowych a ważnych - o stopie, oku, pupie i policzkach. Moje ulubione to ten o sercu i ten o palcach. Warto!

• Dla dzieci
  • Wiersze
  • literatura dziecięca
  • Książki dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Dzieciakowe

Dodaj cytat z książki Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów