Lennon

Art
1991-01-01
1991-01-01
john lennon the beatles

To może nie tyle biografia Lennona, co świetnie, bardzo ciekawie napisana historia The Beatles. Polecam!

To bez wątpienia najgorsza książka o Lennonie dostępna na polskim rynku. Nierzetelna, eksponująca skrajnie subiektywne, często dziwaczne poglądy autora na twórczość jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych w historii, okraszona żałosnymi tłumaczeniami jego piosenek. Odradzam.

Moja pierwsza książka o historii The Beatles.

Moja pierwsza książka o historii The Beatles.

Pierwsza przeczytana biografia Lennona, pożyczona od nauczyciela gry na gitarze ;) Kompendium wiedzy o The Beatles, czyta się jednym tchem. Tylko dla fanów!

Ogromny plus za szczegółową dyskografię zespołu.

Ogromny plus za szczegółową dyskografię zespołu.

• The Beatles
  • 2016