rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Chłopiec w walizce

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
19 godz. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
46 tyg. temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2014)
Poszukuję  Wieczna Księżniczka  Niezbędnik obserwatorów gwiazd  Szaman  Rok 1984po angielsku
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Jaki horror/kryminał polecacie na pochmurne letnie dni ??
Gdy za oknem deszcz i chłód, dla mnie to zawsze idealna pogoda na kryminał w fotelu pod kocykiem :) A już najlepiej z Shelockiem Holmesem :) Mój ulubiony kryminał to "Pies Baskervillów". Chociaż po przeczytaniu po raz dziesiąty, znam książkę na wylot, to atmosfera, język i bohaterowe tej książki sprawiają, że wracam do niej jak do ukochanego miejsca. To jak spacer we mgle...
10 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2013)
Wymienię m.in.:  Wyznaję Wyznaję  Dotknąć nieba Dotknąć nieba  Żelazny król Żelazny król  Kolory tamtego lata Kolory tamtego lata
11 lata temu
Pokazuje 6 z 8