Ostatnie 10 sekund

The last 10 seconds
kryminał, sensacja, thriller
Maria Gębicka-Frąc
sensacja

Książkę przeczytałam praktycznie jednym tchem.
Akcja rozwija się wartko i przez cały czas trzyma w napięciu, praktycznie od pierwszych stron. Ciężko oderwać się od czytania, ponieważ rozdziały kończą się w takich momentach, że nie sposób przerwać czytanie. Zakończenie otwarte, umożliwiające powrót głównych bohaterów. Polecam :)

Być może „Ostatnie 10 sekund” nie jest najlepszą powieścią Simona Kernicka (a przeczytałam wszystkie wydane po polsku), ale to wciąż wciągający thriller sensacyjny.
Mimo ciężkiego tematu – tym razem brutalny seryjny gwałciciel-morderca, bezwzględni gangsterzy, skorumpowane elity, itp. – książka nie epatuje detalicznym okrucieństwem opisów zbrodni (jakże często spotykanym w...

1938

Simon Kernick to autor zupełnie mi nieznany. Na książkę natknęłam się przypadkiem w biedronce, zachęcił mnie opis fabuły, okładka. Książka trzymająca w napięciu, jest psychopata mordujący kobiety, trudno się oderwać od lektury. Pierwsze spotkanie zachęciło mnie do poznania innych książek tego autora.

Jak sam tytuł wskazuje książka na tak długo u mnie zagościła

Czyta się świetnie. Akcja rozwija się szybko i przez cały czas trzyma w napięciu, a trup ściele się gęsto. Zakończenie otwarte, umożliwiające kolejne śledztwo pani komisarz Tinie.

Trzyma w napięciu nie można się oderwać od niej bo chcesz znać co będzie dalej....😆

Bez fajerwerków. Ot, taki dobry kryminał. Z pewnością bywają lepsze pozycje, w tej kategorii.

ogólnie fajnie się czyta i przyjemna na wieczór, ale niektóre wydarzenia wydają się pisane bez większego pomysłu. zakończenie też nie powala. jeśli już sięgasz po twórczość kernicka zacznij od innej książki

Całkiem niezła książka, szybko się czytało, akcja wciągająca.... mogę polecić :)

Jedna z lepszych książek jakie ostatnio czytałem szybka wartka akcja duzo sie dzieje nie ma przestojów nie ma meczenia czytelnika długimi opisami bardzo dobra pozycja dla fanów gatunku

Dyskusje

• 2013