Intuicja. Wiedza wykraczająca ponad logikę

Czarna Owca
2013-07-17
2013-07-01
Magdalena Stefańczuk
ezoteryka sennik horoskopy intuicja mistycyzm

Czyta się lekko i przyjemnie. Otwiera oczy na wiele spraw i mam ochotę szukać czegoś dalej. Polecam.

Precyzyjnie zgłębiony temat intuicji. Jak dla mnie super i godna polecenia pozycja.

Była to moja pierwsza książka osho, wbrew pozorom nie taka łatwa jak się by mogło wydawać, choć trochę mnie rozczarowała. Spodziewałam się bardziej efektu „wow” po tych wszystkich opisach. Ale czytając ją, w tym samym czasie czytalam „listy starego diabła do młodego” być może dlatego to wytworzyło we mnie takie psychiczne zmęczenie. Warta przeczytania, zwłaszcza dla osób...

Książka nie jest aż tak ciekawa jak "księgi" Osho. To znaczy nie ma w niej nic rewolucyjnego co mogłoby zaskoczyć - zwłaszcza po przeczytaniu poprzednich pozycji. No ale to wciąż Osho i fajnie się go czyta.

Mimo, że książka jest naprawdę cienka i wydaje się krótka czytałam ją ponad dwa tygodnie.
Nie przeczytałam jej po to, aby zgadzać się z poglądami jej autora, lub też nie. Chodziło o to, żeby poznać inny sposób myślenia.
Myślę, że ta lektura w pewien sposób otwiera oczy i może dużo namieszać w głowie.
Jestem osobą szukającą właśnie takich książek, ponieważ 'szukam...

Bardzo motywująca i odkrywcza książka. Pokazuje jak wejrzeć w siebie. Tą pozycję trzeba przeczytać, żeby zrozumieć. Także chcieć zmiany i zrozumieć przede wszystkim.

• Duchowość
  • Rozwojowe