Przeciążenie

1995-01-01
83-85348-97-2
Teresa Grabowska
energia kryzys przedsiębiorstwo

Kryzys energetyczny (brzmi znajomo?) to mnóstwo problemów dla zarządzających infrastrukturą, jak i dla klientów. Są tu podwyżki cen, kradzieże prądu, awarie, wypadki przy pracy, protesty ekologiczne, problemy instytucji przy przedłużających się przerwach prądu (np. szpitali), plany ataku terrorystycznego, naciski polityczne, presja społeczna i dziennikarska. Tysiące aspektów tak obecnie przyziemnej rzeczy jak prąd. Czytając trzeba wziąć poprawkę na to że opisane technologie i procedury są sprzed 40 lat.

Przeciążenie to jedna z późniejszych książek i niestety poziom dużo słabszy niż w początkowych powieściach. I mimo tego, że powieści Haileya czyta się dużo lepiej niż chociażby Le Carre'a to Przeciążenie jest po prostu nudne i mało realne.

Dodaj cytat z książki Przeciążenie