Detektyw

kryminał, sensacja, thriller
83-7129-758-0
Jan Kraśko
literatura amerykańska zbrodnia

Wielowątkowy kryminał, nieco refleksyjny, bardzo przemyślany. Interesująca historia nakręcana dedukcją i przeczuciem, więcej w niej rozważań nad naturą człowieka niż strzelania i pościgów. W końcówce nieco pospieszna i pobieżna, ten etap mógłby być bardziej rozwinięty lub ostrzej nakreślony, tymczasem rozmywa się w nowych wątkach. A może właśnie o to chodziło... Prowokuje...

Hailey jest mistrzem tzw. powieści środowiskowych. Tu poznajemy świat policji od podszewki, jednocześnie jesteśmy świadkami rozwiązania niezwyklej sprawy kryminalnej.

• KOLEJKA
  • 2014
  • Przeczytane do 2011 r.
  • ✿ XAFter 2000
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt

Dodaj cytat z książki Detektyw